ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:21 04.09


Полтавське управління СБУ замовило автомобілі з порушенням конкурентних умов

У тендері на купівлю трьох автомобілів СБУ виписало умови, під які може підійти лише одна конкретна марка і модель – «Renault Duster». Торги прогнозовано виграв офіційний дилер.

Оголошення щодо проведення відкритих торгів було опубліковано 15 серпня 2017 року на порталі Prozorro. Обласна Служба безпеки вирішила замовити три легкових авто. Однак, у технічній специфікації правоохоронці вказали настільки детальні умови (точний об’єм двигуна, габаритні розміри і т.д.), що їм відповідає лише одна конкретна модель - «Renault Duster».

Також серед обов’язкових речей, якими має бути оснащене авто для української спецслужби, вказані: відділення для рукавичок, порт для підключення iPhone, аудиосистема з чотирма динаміками, кріплення дитячого крісла, хромована решітка радіатора. Лишається тільки здогадуватись, яким чином це допоможе у діяльності служби.

Дійсно, тендерна документація має дискримінаційні ознаки. Технічним характеристикам в даній ціновій категорії відповідає тільки «Renault Duster». Ми вже почати роботу по цьому тендеру на порталі моніторингу публічних закупівель Dozorro

- прокоментував Олексій Северин, експерт Dozorro в Полтавській області.

Стартова ціна за три авто склала 1,5 мільйона гривень. На торгах сенсації не відбулося. 1 вересня 2017 року переміг офіційний дилер «Renault» - ТОВ «Соллі Плюс Полтава», яке запропонувало ціну майже на 5 тисяч гривень меншу за стартову. Окрім нього у тендері взяло участь ТОВ "Атлант-М Юг" –офіційний дилер «Renault» в Харкові. Більше учасників не було.

Таким чином, кожне авто обійшлося бюджету у 498 тисяч гривень. На офіційному сайті автодилера той самий автомобіль можна купити значно дешевше – від 360 тисяч гривень. Щоправда, він не містить люксової комплектації.

 

тендери, СБУ, рено, Олексій Северин, гроші

За темою:

  • На ремонт полтавських вулиць оголосили одинадцятимільйонний тендер
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.