ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:45 17.05


Полтавські аграрії вже засіяли мільйон гектарів ярими культурами

На Полтавщині триває посівна кампанія. Наразі вже засіяли ярих культур на площі 1 млн га. Уже завершили посів ранніх ярих зернових, цукрових буряків та соняшника.

Площі посіву кукурудзи (648, 2 тис га) у Полтавській області – найбільші серед регіонів України. пише Np.pl.ua.

Про це повідомив директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА Сергій Фролов  під час апаратної наради у голови облдержадміністрації.

 

Цього року озимих культур на Полтавщині висіяли на площі 271 тис га. Для весняного засіву передбачено 1,4 млн га. У зв’язку з погодніми умовами посівна-2021 розпочалася на два тижні пізніше, ніж минулого року.

Кукурудзу планують висіяти на площі 648 тис га, соняшника — 384 тис га, соя — 120 тис га. Цукрових буряків — 25 тис га, картоплі та овочевих культур — 84 тис га. За словами Сергія Фролова, цього року збільшили площі посіву соняшника, натомість для сої — зменшили.

“На сьогодні є достатня забезпеченість мінеральними добривами. Потреба у засобах захисту рослин забезпечена на 101%. Посівна кампанія 2021 року — здорожчала. Наприклад, ціна на аміачну селітру зросла на 40 %, комплексні добрива — на 10%, паливо – на 30%”, – розповів директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА.

 

апк, посівна

За темою:

  • Полтавщина лідирує за кількістю поголів’я корів
  • Надмірні опади пошкодили посіви на Полтавщині
  • На Полтавщині будують тунель для сільгосптехніки
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.