ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 18.09


Полтавські байкери отримали повістки і пішли служити у ЗСУ

Полтавські байкери, які лякали Полтаву ревом мотоциклів та автомобілів, отримали повістки і пішли служити у Збройні Сили України.

14-го вересня відбулася чергова відеоконференція начальника Полтавської ОВА Дмитра Луніна, під час якої він відповів на запитання журналістів обласних ЗМІ.

Зокрема - на питання про мотоциклістів та водіїв, які лякають містян ревом своїх транспортних засобів.

Кілька місяців тому під час пресконференції ми обговорювали скарги на мотоциклістів та водіїв автомобілів із прямотоком. Тоді говорили, що була певна реакція з боку поліції, але вони продовжують їздити. Чи інформують вас про результати проведеної роботи?

-Проблема ще залишається. Я справді чую (живу в місті) ці неприємні звуки, але кількість їх зменшується. Проводиться багато роз’яснювальної роботи. Це робота не основна для національної поліції, скажімо відверто, але така робота проводиться. Більше того, частина людей, які їздили на мотоциклах або на автомобілях із прямотоком, виявили бажання служити у Збройних Силах України. Деякі вже почали захищати нашу Батьківщину, - розповів Дмитро Лунін, відповідаючи на запитання журналіста 0532.ua.

-Це було добровільне рішення?

-Звісно, у нас всі рішення у демократичній країні – добровільні. Всі ми, військовозобов’язані, отримуємо повістки: і я отримував, і ви, я впевнений, також, приходили до військкомату, проходили обстеження. І потім, коли ми були потрібні державі, нас викликають – і ми йдемо її захищати. Я впевнений, що там така сама ситуація була, - додав Лунін.

армія, мобілізація, байкери

За темою:

  • Полтавці передали 400 буржуйок воїнам
  • На Полтавщині сформували зенітний ракетний полк
  • Полтавським військовим передали комп’ютеризований телескоп
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.