ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:15 27.06


Полтавські бізнесмени до боротьби з коронавірусом долучили нових фахівців

Реанімаційні автомобілі, захисні костюми, тести. Соціально-відповідальний бізнес допомагає боротися з коронавірусом від початку пандемії. Бізнесмени тепер долучили до боротьби з вірусом ще й сертифікованих епідеміологів.

 

Полтавський соціально-відповідальний бізнес продовжує боротьбу з коронавірусом на новому рівні. Саме для цього були запрошені епідеміологи Національної експертної групи з інфекційного контролю. Фахівці проінспектували дитячий садочок в житловому комплексі "Садовий" щоб надати рекомендації для роботи позашкільного закладу в умовах пандемії.

"Цей садочок має хорошу базу. Ми провели аудит і напишемо детальні рекомендації, за якими можна буде проводити навчання з персоналом, батьками та дітьми. Це перший садочок де ми побачили де ми побачили механічну вентиляцію. Що добре для дітей, що там перебувають", – сказала епідеміолог Анна Мочан.

Від початку карантину держава не надала покрокового алгоритму роботи закладів та установ в умовах пандемії.

"Протоколи важлива частина в дошкільному закладі під час пандемії коронавірусу. Тому що ми повинні їх дотримуватися щоб убезпечити наших діток від захворювання. На мій погляд дистанційна освіта це крок назад в освіті. Тому, що важливо живе спілкування з дитиною, відчувати її емоції", – розповіла директорка дитячого садочку "Яблунька" Лариса Кирячок.

Жорсткі карантинні обмеження не можуть бути тривалими, це спричинить економічну кризу, тож навіть в умовах пандемії люди мають ходити на роботу. І знати, що їх діти отримують в цей час належну освіту та догляд.

"Ми як роботодавці, як підприємці де працюють дуже великі колективи, а також скажу як батько, як дід, для нас дуже важливо, як люди будуть жити, як будуть наші діти навчатися. Коли вони будуть в дитячих садках і школах, значить їх мами й тата будуть на роботі", – сказав забудовник ЖК «Садовий», член ПАБу Сергій Іващенко.

Вже за тиждень епідеміологи мають подати остаточний варіант протоколу, на його основі можна буде розробити едину програму, що унормує роботу підприємст міста в надзвичайних обставинах пандемії. Аби його затвердити за нього мають проголосувати на засідання виконавчого комітету, інформує PTV.

 

коронавірус, бізнес, допомога, карантин

За темою:

  • На Полтавщині за добу на коронавірус захворіли 114 людей
  • У Полтави розгорнули додаткові ліжка для пацієнтів із COVID-19
  • За минулу добу - плюс 137 нових випадків COVID-19
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.