ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:15 26.05


Полтавські депутати прийняли звернення щодо Виборчого кодексу

На останній сесії міськради, 24 травня, полтавські депутати проголосували за звернення до Верховної Ради щодо підтримки виборчої реформи.

Звернення, яке ініціював Вадим Ямщиков, містить клопотання невідкладно доопрацювати та ухвалити проект Виборчого кодексу (законопроект № 3112-1) у другому читанні. Новий закон передбачає перехід до пропорційної системи з відкритими регіональними списками.

У зверненні, зокрема, зазначено про акцію 15 травня, під час якої політики, активісти, студенти й активні містяни наголосили на необхідності скасувати мажоритарну складову та закриті партійні списки, провівши наступні парламентські вибори на якісно новими правилами:

Учасники акції закликали скасувати корумповану виборчу систему та перейти до пропорційної системи із відкритими регіональними списками. Ця система дозволить обирати не лише партію, але й конкретних кандидатів в цій партії, тим самим формуючи список із людей, що мають довіру

– ідеться в тексті документа.

Організатори акції зібрали 175 підписів полтавців на підтримку Виборчого кодексу.

Нагадаємо, виборча реформа – частина Коаліційної Угоди, міжнародне зобов’язання України та передвиборча обіцянка Президента Петро Порошенка.

вибори, закон

За темою:

  • Яка передбачена відповідальність за порушення під час голосування
  • До Полтави прибув Порошенко
  • Цьогоріч на виборчих дільницях не буде відеоспостереження
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.