ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 15.05


Полтавські добровольці можуть отримати більше десяти мільйонів із міського бюджету

Полтавські добровольці можуть отримати додаткове фінансування з міського бюджету по програмі «Полтавський спротив». Але навіть збільшеної суми не вистачить, щоб закрити весь перелік оголошених потреб.

12 травня на розгляд виконкому Полтавської міськради винесуть проект рішення внесення змін до міської програми «Полтавський спротив» у 2022-2024 роках.

Нова редакція програми передбачає, зокрема, збільшення фінансування на обладнання, прилади, інвентар, спорядження і матеріали для добровольчих формувань громади (ДФТГ — більше про них у цій статті). Попередня редакція програми навпроти відповідного розділу містила цифру 550 тис грн. Запропонована сума — 10 млн 550 тис. грн.

Наведено окремі позиції товарів, які заплановано придбати для бійців тероборони: кілька сотень комплектів форми, бронежилетів, кевларових шоломів, розгрузок, рюкзаків, аптечок, наколінників, рукавичок, окулярів, дощовиків, а також біноклі, навушники, радіостанції, квадрокоптери і гіроскутери.

Враховуючи весь запит військових, суми у 10 млн 550 тис. грн на всі потреби добровольців точно не вистачить.

Наприклад, за словами одного з депутатів міськради, найдешевші кевларові шоломи коштують від 11 тис. грн, середня ціна — 14,3 тис. грн. Бронежилет може коштувати 8-9 тис. грн.

Відзначимо, що відповідно до проекту змін, кошти пропонується направити саме на ДФТГ. Однак раніше керівництво міста оголошувало принципову позицію — пріоритетно фінансувати військові бригади та міський батальйон тероборони.

Загалом, нова редакція програми передбачає трирічне фінансування у 48 млн 813 тис. грн, з яких 47 млн 493 тис. грн мають витратити протягом 2022 року. Левову частину коштів (18 млн 100 тис. грн) мають витратити на потреби військових частин А7310 та А7044 (ТрО Полтави), 10 млн 550 тис. грн на ДФТГ Полтави, 4 млн грн на спорядження ТУ ДБР, 4 млн грн на нові автомобілі.

Решта — ремонти приміщень, паливно-мастильні матеріали та інше, пише «Полтавщина».

 

бюджет, міськрада, добровольці

За темою:

  • Цьогоріч платники податків області сплатили вже понад 27 мільярдів
  • Міська рада Полтави купила мікроавтобус і шість автівок 
  • Місцеві та обласний бюджети наповнюються з перевиконанням
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.