ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 09.01


Полтавські активісти хочуть навчити полтавців екологічних звичок

Мета нового флеш-мобу — навчити полтавців екологічних звичок. Екологічний флеш-моб триватиме 52 тижні та один день, тобто - цілий рік.

 Ініціатива має назву “52+1 кроки мого екосвідомого життя”, що має спонукати та навчити українців ставати екологічнішими.

Суть флеш-мобу полягає в поступовому виконанні практичних порад, що будуть публікуватися активістами на сторінці Фейсбук та Інстаграм щотижня.

Поради будуть стосуватися розумного споживання ресурсів, здорового харчування, переходу на органічну продукцію та сталий транспорт.

Питанню зменшення кількості сміття, повторного використання ресурсів та сортування відходів приділений окремий блок пропозицій. Додатково активісти знайомитимуть учасників з діючими ініціативами з різних міст, які працюють у відповідних напрямках.

Підтримати ініціативу може кожен охочий, адже “Еколтава” обіцяє - завдання будуть простими та легко реалізовуваними в домашніх умовах повсякденного життя. Кожного місяця організатори будуть публікувати статистику та результати флешмобу, а найактивніші його учасники отримають екологічні призи.

Ми кидаємо виклик всім активним і свідомим українцям започаткувати нові еко-звички та традиції у своєму житті. Наша команда буде допомагати порадами, ділитися спільними результатами та підтримувати кожного, хто в новому 2018 році вирішив перейти на свідоме споживання і своїми щоденними зусиллями до підвищити рівень екологічності нашої країни

- говорить один з ініціаторів челенджу, представник ГО “Еколтава” Микола Рябика.

Деталі про “52+1 кроки мого екосвідомого життя” можна дізнатися на сайті “Еколтави” та в соціальних мережах. За словами самих активістів, флешмоб є актуальним для кожного.  

еколтава, флешмоб

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.