ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 07.02


Полтавські гурти запрошують на фестиваль "Тарас Бульба"

Наприкінці березня відбудуться відбори на найстаріший в Україні рок-фестиваль "Тарас Бульба". Організатори запрошують рок-гурти Полтавщини подати заявки та приїхати в один з регіональних відбіркових центрів.

Всеукраїнський рок-фестиваль "Тарас Бульба" традиційно проводиться в місті Дубно Рівненської області. Захід є ровесником Незалежної України, позаяк був заснований влітку 1991 року. Він по праву вважається найстарішим всеукраїнським рок-фестом. Щороку програма рок-фестивалю "Тарас Бульба" розширюється. Зараз, окрім основної музичної сцени, в рамках фесту проводяться й багато інших заходів – наприклад, діють також альтернативна та літературна сцени.

Цього року фестиваль відбудеться 13-15 липня. Східний регіональний відбір гуртів спільно з дирекцією фестивалю проводитиме громадська організація "Харківська музична Ліга". Територія відбору – Харківська, Донецька, Луганська, Сумська та Полтавська області.

Для того, щоб взяти участь у відборі, претендентам потрібно заповнити анкету до 25 лютого  та стежити за новинами на сайті фесту. Відбір буде в концертному форматі, з жюрі та київськими гостями. Про місце й дату організатори обіцяють оголосити пізніше, але це буде, скоріш за все, друга половина березня.

Після реєстрації з командами мають зв'язатися організатори для того, щоб з'ясувати, в якому з міст гурту буде зручніше пройти відбірковий тур. Наскільки нам відомо, для мешканців Полтавщини є вибір – поїхати до Харкова чи до Києва.

Відомий харківський шоумен Василь Рябко, лідер рок-гурту "П@п@ Карло", який теж свого часу став переможцем фестивалю "Тарас Бульба", написав на своїй сторінці, що для переможців Східного відбору проїзд на фестиваль забезпечить ГО "Музична Ліга" – ймовірніше за все, цього річ учасники знову поїдуть окремим вагоном для митців.

Нагадуємо, що фестиваль " Тарас Бульба" не сплачує дорогу, лише дає проживання конкурсантам, але "Харківська Музична Ліга" завжди забезпечує своїм переможцям Східного відбору проїзд. У минулому році, у партнерстві з ХОДА та Укрзалізницею - це був цілий вагон митців, літераторів, музикантів та журналістів з групою підтримки. Головна, Альтернативна та Літературна сцени знов чекають на вас

– звернувся до митців Василь Рябко.

В різні роки участь у фестивалі "Тарас Бульба" брали участь Руслана, Марійка Бурмака, гурти Плач Єремії, Воплі Відоплясова, Кому Вниз, Мандри, Борщ, Stigmata, П@п@ Карло та багато інших гуртів і виконавців, чий творчий шлях починався на сцені фесту.

Серед учасників та переможців фестивалю полтавців чомусь дуже небагато. Так, кременчуцький гурт Pins в 2004 та 2005 роках став дипломантом, а в 2007 році отримав першу премію фестивалю. Також в різні роки участь у фесті брали гурти "Смур" (м. Гадяч) та "Нове покоління" (Полтава), а гурт "Онейроїд" в 2013 році став дипломантом фестивалю.

фестваль, відбірковий тур, реєстрація, "Тарас Бульба", Дубно

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.