18:15 18.06 1199
Заходи зі знищення амброзії прагнуть зробити не одноразовими, а постійними, щоб не допускати її масового розмноження. Боротьбу з амброзією почали в Полтаві, розповів на своїй сторінці в соцмережі Олексій Чепурко:
Наближається сезон цвітіння амброзії. Протягом останніх років поширення цієї злоякісної рослини в Україні - справжнє лихо. Для багатьох регіонів це стало проблемою державного рівня.
Збільшуючись, осередки цього бур'яну не тільки пригнічують розвиток інших культур, а й викликають алергічні захворювання людей в період цвітіння - підвищується температура, течуть сльози, буває кон'юнктивіт, погіршується зір і може викликати набряк легенів.
У цей період від амброзійного пилку страждають астматики, у них загострюються приступи бронхіальної астми.
Полтавці почали новий сезон боротьби з вулиць Спартака, Маршала Бірюзова, Новозаводської, Гожулянської... Як і в минулому році, використовуємо розчин на основі бішофіту - амброзію він знищує прекрасно. За попередніми підрахунками, якщо збережемо ті ж темпи, що і в минулому році, то вже через 3-4 роки алергіки в звичний сезон цвітіння цієї напасті відчують значне полегшення.
Є надія: через 6-7 років Полтава зможе позбутися від неї повністю.
Після обробки амброзія гине за 15 хвилин. Тільки обробляти її потрібно ретельно, щоб рідина потрапила на всі частини рослини. Потім протягом двох тижнів її не можна чіпати, щоб загинула і коренева система.
- Ми попереджаємо про це полтавчан. Що важливо, рідина діє тільки на амброзію і не шкодить інші рослини. Працюємо на вулиці Луговій, Спартака, Попова, пройшли безліч провулків, наближаємося до Монастирської. Щодня задіяно 16 осіб. Співробітники «озброєні» спеціальними ранцями, в які заливається «Амбростоп» - розповів директор підприємства «Декоративні культури» Сергій Луценко.
Волога погода цього літа сприяє потужному зростанню амброзії, а тому роботи по її знищенню триватимуть до 30 вересня.
Ціни на житло в Полтаві трохи знизилися
18:00 03.12
У Миргороді вантажний потяг на смерть збив жінку
15:30 04.12