ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:58 05.11


Полтавські комунальники заявляють, що до зими готові

Комунальні служби Полтави в один голос звітують, що як ніколи встигли підготуватися до початку зимового періоду.

Питання готовності Полтави до зимового періоду – не лише снігу, але й ожеледиці, було одним з ключових на сьогоднішній апаратній нараді в міськвиконкому.

За повідомленням начальника управління ЖКГ Сергія Сінельніка, до прибирання міста в нинішній зимовий період планують залучати маленькі тракторці для розчищення тротуарів, МТЗ для чищення доріг, піскотруси, важку техніку на кшталт Т150 і, за необхідності, бортові машини та самоскиди для вивозу снігу.

Всього на зиму плануємо заготовити десть тисяч тон піщано-сольової суміші, з яких три з половиною тисячі тон вже заготовлено, а також сто тисяч тон з антизльожкою, з яких близько тисячі тон вже готові до використання.

– повідомив начальник управління  ЖКГ Сергій Сінельнік.

Що стосується снігоприбиральної техніки, то обіцянки щедрі – якщо вони будуть виконані, і техніка вчасно виходитиме на прибирання, то навіть за складних погодних умов Полтава зможе уникнути транспортних колапсів.  Цю ж техніку обіцяють використовувати й для прибирання від снігу дворів – але лише вдень, бо в нічну пору, вважає Сінельнік, прибирання снігу на дворових територіях ускладнене.

Близько 150 працівників плануємо залучити до снігоочисних робіт в зимовий період, понад 100 одиниць техніки. Точніше, близько 70 одиниць техніки снігоочисної та понад 20 одиниць підсобної техніки. До кінця місяця плануємо закінчити підготовку

– повідомив керівник ПП "Будгарант-7" Василь Василенко.

За його словами, основна кількість техніки вже в Полтаві – наразі не прибули до міста 12 МТЗ і чотири Т150. Василенко обіцяє, що протягом тижня техніка має фізично прибути в Полтаву і наступного тижня її продемонструють громаді.

За моєї попередньої каденції на цій посаді я розпочинав сезон з двома одиницями техніки для прибирання снігу. Тож, думаю, цього року ми впораємося

– зазначив на це заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко.

За необхідності – при погодних форсмажорах – Олексій Чепурко пообіцяв залучати техніку субпідрядних організацій.

Як заявив начальник ЖЕО 2 Олександр Ландар, його підприємство також готове до зими. Посадовець звітує, що інвентар – лопати та льдоруби – закуплений і підготовлений, наразі триває заготовка піщано-сольової суміші.

А ще, за словами Олександра Ландаря, місту критично не вистачає двірників. Так, наразі цю роботу виконує 338 осіб, а потреба складає ще близько ста. Принагідно начальник ЖЕО 2 запрошує полтавців на роботу – обіцяє, що зарплата на руки складає понад п'ять тисяч гривень на місяць.

зима, місто, прибирання, благоустрій

За темою:

  • На Полтавщині активісти прибрали смітники біля Блакитних озер
  • У Засульській ОТГ з’явився дитячий майданчик
  • У Пирятині оздоблюють нову зону відпочинку
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.