ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:50 09.03


Комунальники здали в макулатуру майже 200 кг документів

На початку минулого тижня в управлінні ЖКГ Полтавського міськвиконкому здавали макулатуру – викидали старі матеріали. Всього було знищено майже двісті кілограмів паперів - документів минулих років.

Ми намагалися з'ясувати, які саме папери здають і скільки взагалі зберігають документи в управлінні просто на місці, але відповідь була одна: "відійдіть, ви нам заважаєте, ми нічого коментувати не будемо".

На жаль, застати начальника управління чи його заступників на робочому місці нам теж не вдалося – секретар повідомила, що нікого на роботі немає і будуть невідомо коли.

Дізналися ми, що документи приймають за ціною 2,5 гривні за кілограм – про це повідомив чоловік, якій зважував стоси паперу.

На наш письмовий запит нам повідомили лише, що "було вилучено для знищення документи, строки зберігання яких закінчилися, а також матеріали, що не мають науково-історичної цінності та втратили практичне значення для подальшої роботи управління".

Шкода, але нам не вдалося дізнатися, чи проводили подібні дії в попередні роки і куди були спрямовані отримані кошти – це питання було чиновниками проігноровано. Стосовно ж отриманої суми та використання коштів, управління в особі його начальника Сергія Сінельніка надало відповідь.

Загалом було здано 192 кілограми паперового матеріалу на суму 480 гривень. Згідно протоколу зборів первинної профспілкової організації управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради професійної спілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення №1 від 27.02.2018 кошти будуть витрачені на господарські потреби управління

– йдеться у відповіді управління ЖКГ, підписаній начальником Сергієм Сінельніком (орфографія та пунктуація оригінала збережені).

влада, документи, макулатура, ЖКГ

За темою:

  • Полтавцю, який продавав фейкові документи, повідомили про підозру
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.