ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:00 01.05


Полтавські комуністи без пригод відзначили першотравень

Першого травня 2018 року полтавські комуністи вперше після формальної заборони КПУ привселюдно зібралися на колись популярну традиційну маївку – першотравневе свято.

Останнім часом про полтавських комуністів майже нічого не чути, як і загалом про КПУ та її лідерів. Проте, як з’ясувалося, комуністична партія, яку витіснили з політичної арени адміністративними методами, не лише жива, але й проводить активну роботу.

Перший секретар Полтавського обкому КПУ, екс-нардеп Олександр Масенко, зазначив: «Ви бачили хоча б один офіційний документ про заборону компартії? Ні? Отож… Діяльність Компартії не заборонили, а призупинили. Це рішення оскаржене, справа розглядається в Апеляційному суді...». Каже, що у кожному районі Полтавщини продовжують діяти осередки Компартії.

На першотравневе свято в Полтаві комуністи вирішили святкувати першотравень подалі від центру — зібралися з 10:00 біля пам’ятника авіаторам, що на території колишнього авіамістечка у Полтаві.

 У нас мирна акція, й ми не хочемо, щоб її зірвали представники правонаціоналістичних сил. Вони, якщо дізнаються про місце зібрання, можуть вчинити провокації або навіть бійку

 — пояснила Панорамі Полтавщини перший секретар Полтавського міськкому КПУ Алла Фадєєва.

Каже, прийшли з червоними прапорами, але без символіки КПУ, щоб ніхто не дорікнув про порушення закону.

Фадєєва розповіла, що партійна організація комуністів у Полтаві активно діє, налічує півтори сотні членів, переважно пенсіонерів.

Вони й зібралися на мітинг, щоб ушанувати колись дуже популярне в народі першотравневе свято. Свято, на традиціях якого виросло не одне покоління наших співвітчизників.

Комуністи поклали квіти до Вічного вогню в авіамістечку. Під пильним наглядом посилених нарядів поліції учасники акції КПУ обмінялися спогадами й прочитали вірші. Відзначили першотравневе свято й у Лубнах. Там із ініціативи міської ради організували для жителів райцентру святковий концерт.

Попереду у полтавських комуністів також нові турботи, пов’язані з відзначенням Дня Перемоги.

свято, першотравень, КПУ, комунізм

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.