ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:15 08.12


Полтавські котельні можуть припинити відключати від електрики

Цього року Полтавська громада ввійшла в зиму доволі різко – майже одразу з дуже низьких температур. На тлі вимкнень електроенергії це негативно позначилося на рівні тепла в оселях городян.

Більше того, тривалі або короткочасні перерви в енергопостачанні створюють передумови для виникнення аварійних ситуацій на котельнях «Полтаватеплоенерго» та в мережах. Теплоенергетики втрачають можливість забезпечувати безперебійне опалення житлового фонду громади в складних погодних умовах, при низьких температурах повітря.

Наразі спеціалісти підприємства працюють у посиленому режимі, щоб запобігти критичному зниженню температури теплоносія та втримати тепломережу в робочому стані.

На балансі «Полтаватеплоенерго» перебуває 92 котельні. 25 із них підпадають під графіки планових вимкнень електроенергії. На сьогодні спеціально створена робоча група з фахівців підприємств-постачальників тепла та електроенергії вивчає можливості переключення вищезгаданих 25 котелень на підстанції «Полтаваобленерго», які не підпадають під графік вимкнень. Три уже вдалось переключити, повідомили в пресслужбі «Полтаватеплоенерго».

комуналка, котельні

За темою:

  • Водопостачання на Полтавщині не подорожчає
  • "Полтававодоканал" хоче підняти ціни для населення попри мораторій
  • Кременчук отримає кошти на відновлення об’єктів енергетики
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.