ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:30 23.12


Полтавські котельні працюватимуть на генераторах під час відключення електрики

На підприємстві «Полтаватеплоенерго» закупили ще три дизель-генератори NetPower NPL 150 потужністю 108 кВт кожна, щоб забезпечити роботу всіх котелен за відсутності світла.

Наразі 7 котелень у Полтаві, які забезпечують теплом медичні заклади, уже працюють від генераторів. Найближчим часом буде придбано ще 8 незалежних джерел живлення й усе необхідне для них обладнання, аби всі котельні міста  безперебійно працювали навіть за відсутності електроенергії. 

Але ситуація із поставками нині складна і генератори такої потужності складно дістати., зокрема і через надто завищені ціни на них.

Придбані генератори уже є на підприємстві вони будуть задіяні у разі довготривалої відсутності електроенергії (4 години і більше) . Ці  генератори не будуть стаціонарними — їх перевозитимуть за потреби на різні котельні.

Нині залишається  не вирішеним питання із пальним для генераторів, адже ціна на нього не враховувалась при розрахунку тарифу на опалення будинків. А Генератори потужністю від 100 кВт витрачають від 20 літрів дизельного палива на годину.

 В залежності від розмірів котелень підприємства, для їхньої роботи потрібні генератори потужністю 100-400 кВт. Втім, таку котельну як «Аврора» подібним генератором запустити не вдасться.  Для неї потрібна мініелектростанція на 2,4 МВт вартістю 1,5 млн євро.

Також триває процес перепідключення котелень на критичну інфраструктуру. Всього у Полтаві 92 котельні а упродовж цього тижня 18 з них щоденно підпадали під застосування графіків планових погодинних відключень електроенергії, АТ «Полтаваобленерго».

Енергетики вже перевели частину цих котелень на інші лінії, які не вимикають, проте вийти на 100% котелень поки технічно складно.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго»

генератори, котельні

За темою:

  • Полтава завтра завершить опалювальний сезон
  • Асоціація міст оприлюднила звернення щодо зриву опалювального сезону
  • Понад сорок котелень області забезпечили генераторами
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.