ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:45 08.06


Полтавські лікарні відновили планове лікування та госпіталізації

На Полтавщині 18 лікарень повністю відновили планове лікування та госпіталізаціїю.

 На Полтавщині лишилося 12 медзакладів, які приймають хворих із коронавірусом. Решта 18 розпочали працювати у звичному режимі й відновлюють планове лікування та госпіталізації. Це стало можливим через зменшення кількості хворих із коронавірусом, розповів директор обласного департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак.

Лікували хворих на COVID-19 у двох відділеннях закладу від середини березня. За цей час у райлікарні допомогли понад трьом сотням пацієнтів із коронавірусом, говорить заступник директора Олександр Волошин.

«31 травня хворі, які залишалися на лікуванні у закладі, були переведені в інші лікувальні заклади, які надають допомогу хворим на COVID, і площі звільнилися. З 1 червня фахівці відділень провели заключну санітарну обробку приміщень, зробили генеральне прибирання», ‒ каже заступник директора Полтавської райлікарні Олександр Волошин.

Запрацювали у звичному режимі і три відділення у 5-ій лікарні Полтави – гінекологічне, терапевтичне та неврологічне. Їх перепрофільовували під прийом хворих із коронавірусом із серпня минулого року, повідомлє Суспільне.Полтава.

«Я щороку проходжу лікування у 5-й лікарні у неврологічному відділенні, але через карантин не було такої можливості. І на тому тижні мені подзвонив мій сімейний лікар, сказав, що відкривається лікарня і я можу продовжити своє планове лікування», ‒ розповідає пацієнтка 5-ї лікарні Полтави Юлія Мороз.

медицина, операції, планова госпїталїзацїя

За темою:

  • У Полтаві вперше провели операцію на відкритому серці
  • Минулої доби в області зареєстровано 30 нових випадків захворювання на COVID-19
  • Минулої доби в області від ускладнень COVID-19 померла одна людина
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.