ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:15 15.01


Полтавські лісівники реалізували майже 100 тисяч ялинок

Працівники лісових господарств Полтавщини підготували для населення достатню кількість хвойних дерев - у великих містах, районних центрах та в лісництвах організували пункти продажу ялинок.

Також діяли ялинкові базари, де для покупців був представлений широкий асортимент справжніх лісових красунь. Крім того, обрати новорічне дерево можна було й біля торгового павільйону "Лісовичок", повідомили у прес-службі Полтавського ОУЛМГ.

Уся продукція вирощена на спеціально відведених для цього плантаціях і дбайливо доглянута спеціалістами, тому покупці отримали якісний, екологічно чистий та естетично бездоганний товар.

Традиційно, для області найбільшим попитом користувалася сосна звичайна. У результаті роботи лісівникам Полтавщини вдалося реалізувати 96 239 новорічних ялинок. Середня ціна становила близько 42 гривень.

Лідерами з продажу стали ДП "Кременчуцький лісгосп" – 21 432 штуки, ДП "Полтавський лісгосп" – 19 474 штуки та ДП "Гадяцький лісгосп" – 15525 ялинок.

Нагадаємо, полтавські комунальники закликали полтавців залишати використані ялинки на переробку поблизу сміттєвих баків.
ялинка, реалізація

За темою:

Топ-5 за тиждень :