ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:00 25.05


Полтавські медики ініціюють зміну дати професійного свята

Учора, 24 травня, в Полтавському державному медичному університеті відбулося засідання Регіональної ради Полтавської області "Відзнаки за професіоналізм та милосердя "Орден Святого Пантелеймона". Рада розглянула ініціативу щодо зміни назви та перенесення дати відзначення дня медпрацівника.

 


Голова Регіональної ради Валерій Похилько запропонував, щоби згідно з механізмом, запропонованим виконавчим комітетом, до Дня українського медика провести нагородження медичних працівників, працівників фармації, благодійників та волонтерів, які виявили себе під час війни, повідомляють Новини Полтавщини.

Також Регіональна рада розглянула ініціативу про зміну назви та перенесення дати відзначення дня медичного працівника. Підтримано рішення звернутися до Президента України щодо запровадження святкування “Дня українського медика” 9 серпня, у День Святого Пантелеймона.

Щорічні заходи в третю неділю червня були започатковані ще за Указом Президії Верховної Ради СРСР від 1 жовтня 1980 року. З того часу, тією чи іншою мірою, українці шанують медиків у визначену дату спільно з росією, білоруссю та іншими країнами, що були у складі союзу.

Пропозиція зробити 9 серпня Днем Українського Медика висувається не перший рік, але тепер стала як ніколи актуальною. Відданість своїй професії, милосердя, професіоналізм та служіння своєму народові – усе це про українських медиків і їхній самовідданий подвиг під час боротьби з епідемією та допомога воїнам і цивільному населенню в цій кривавій війні за наше майбутнє.

Ураховуючи вже традицію в нашій країні в День Святого Пантелеймона відзначати найкращих медиків було запропоновано, як один із варіантів, розглянути дату 9 серпня або 27 липня за юліанським календарем. Відповідне звернення до Президента буде підготовлене сформованою робочою групою в найближчий час.

 

медицина, свято, ініціатива

За темою:

  • У Гадячі вперше видалили пухлину сечового міхура без розрізу
  • Минулого тижня в області підтвердили 27 випадків захворювання на COVID-19
  • В обласній лікарні запрацював новий комп'ютерний томограф
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.