ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:30 19.05


Полтавські митці презентували патріотичну пісню-гімн. ВІДЕО

Полтавські співаки об’єднались та презентували пісню-гімн "Все що є Україна". До створення пісні та кліпу долучилися 24 місцеві артисти, а загалом у зйомках було задіяно майже 40 людей.

 

18 травня в ТРЦ "Київ" презентували кліп на пісню "Все що є Україна", на виконання якої об'єдналися майже 40 артистів. За основу пісні композитора Геннадія Туксішвілі взяли вірш поета Андрія Дзюби. За його словами, у пісні звучить пісенний варіант віршу, який дещо змінений у структурі:

"Пісня має в основі вірш, який написаний у перші дні війни, точніше у перші дні агресивної фази. Російсько-українська війна триває багато століть. І тому в цій пісні є стигмати — це Батурин, Буча. Тобто ми проходимо наче через нашу пам'ять, наше сьогодення".

Представлений проєкт - це творчий доробок, на платформі якого створена багатоголоса пісня-гімн із однойменною назвою. Ця пісня бере ритм від серця кожного виконавця та через біль втрат веде нас до перемоги над ворогом. Співпраця полтавських митців створює потужний мистецький щит на шляху спроб розхитати єдність України і свідчить про силу духу всього українського народу. 
  
"У цій пісні закладено нібито той проміжок часу, який зараз наша країна проживає. У ній закладена потужна енергія того спротиву, єдності, і ми за хвилини цю пісню декілька разів проживаємо, вона нам дуже близька, кожен рядок", — резюмував актор полтавського театру імені Гоголя Богдан Чернявський.

Вхід на імпровізований концерт був безкоштовним, але на вході полтавці могли залишити благодійний внесок. Усі зібрані кошти передані на потреби місцевої тероборони.

культура, пісня, мистецтво, патріотизм, презентація, відео

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.