ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:15 15.02


Полтавські молодші школярі й надалі будуть без харчування

Управління освіти Полтавської міськради через юридичні проблеми не може укласти новий договір на забезпечення учнів молодших класів, як раніше, безкоштовним гарячим харчуванням.

Про це повідомила на засіданні профільної депутатської комісії начальниця управління освіти Леся Марталішвілі. Вона розповіла, що вони не можуть оголосити новий тендер, поки належним чином не завершать попередній —  законного механізму для цього Управління не бачить.

У грудні 2017 року Антимонопольний комітет зобов’язав Управління освіти відмінити закупівлю послуг з харчування, оскільки вбачав у проведенні процедурі порушення чинного законодавства. Проте, як юридично це зробити, не пояснив.

Освітяни зверталися до АМКУ з відповідним проханням, але відповіді поки не отримали, ще й вважають юридично неграмотним виписане рішення.

Щоб забезпечити безоплатне харчування школярів, у грудні 2017 року Управління продовжило договори з підприємцями, які надавали послуги минулого року, на суму в розмірі 20% від попередніх. Оскільки кошти обмежені, безкоштовно харчуються лише діти пільгових категорій.

Хоча у міський бюджет на 2018 рік для харчування школярів заклали близько 23 млн грн (понад 18 млн грн для учнів початкової школи та понад 3 млн грн для дітей пільгових категорій).  

допомога, харчування, скандал, тендер

За темою:

  • Без каких игрушек не обойтись ребенку
  • Трирічна дівчинка впала до погребу
  • На Полтавщині розшукують неповнолітню Каріну Ільницьку
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.