ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 28.01


Чиновники пообіцяли відремонтувати аеропорт "Полтава" до травня

У Полтавській ОДА спланували майбутні роботи щодо аеропорту, щоби до травня встигнути зробити ремонт наявного корпусу для експлуатації рейсів.

В ОДА розробили календарний графік та назначили відповідальних з представниками проектної організації, визначили  закупівлю необхідного обладнання та порядок ремонту приміщення. Весною аеропорт повинен вже мати всю відповідну інфраструктуру для запуску літаків. У рамках проекту реконструкції аеропорту, виконавець має розробити сектор обслуговування міжнародних пасажирів з повним забезпеченням обладнання. Аеропорт розраховує пропускати не менше 160 міжнародних та 50 внутрішніх пасажирів на годину. Площа існуючого аеровокзалу складає 2340 м² і допускається добудова ще 1000 м².

У першочергових планах: експертиза проекту, проведення тендерів, виконання необхідних робіт. У приміщенні аеропорту планують розмістити прикордонні, санітарні та митні служби.

Також зроблять ремонт наявного корпусу для експлуатації рейсів, переобладнають приміщення під міжнародний аеропорт, повідомляє прес-служба ОДА. 

Відповідно до прийнятої майже рік тому програми розвитку та підтримки полтавського аеропорту, розрахованої на чотири роки, виділили кошти на облаштування терміналу, огородження злітної смуги та інші інфраструктурні об’єкти.

Гроші виділяють з державного, обласного та місцевих бюджетів.

Нагадаємо, з 20 грудня минулого року Кабінет міністрів України присвоїв полтавському аеропорту статус міжнародного.

Аеропорт "Полтава" має на балансі пасажирський термінал загальною площею близько 5000 м² і проектну пропускну потужність —  400 пасажирів на годину.

 

транспорт, інфраструктура, аеропорт, ремонт, ОДА, реконструкція

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.