ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 12.08


Полтавські нардепи ігнорують санаторії Верховної Ради

Жоден із восьми нардепів, які обрані по одномандатних округах на Полтавщині - Сергій Каплін, Юрій Бублик, Юрій Шаповалов, Олег Кулініч, Костянтин Іщейкін, Андрій Река, Костянтин Жеваго і Руслан Богдан - не відпочив у санаторіях Верховної Ради.

 

Найцікавіше те, що у 2018 році лише троє чинних народних депутатів України відпочили в закладах, що перебувають у сфері управління Верховної Ради України. Таку інформацію Комітету виборців України було надано апаратом Верховної Ради у відповідь на інформаційний запит.

Апарат ВРУ повідомив, що наразі в сфері управління Верховної Ради перебувають такі заклади: державні підприємства "Пансіонат матері та дитини "Таврійські зорі" та "Готельно-оздоровчий комплекс "Затока", що розташовані в місті Скадовськ Херсонської області, а також бази відпочинку "Конча-Заспа" та "Пуща-Водиця" під Києвом.

У 2018 році в цих закладах відпочивали разом із сім’ями лише три чинні народні депутати: Микола Люшняк (БПП), Ігор Артюшенко (БПП) та Костянтин Матейченко (Народний Фронт). Також там відпочили два народні депутати колишніх скликань: Тамара Прошкуратова та Ольга Гінзбург.

Минулого року в санаторіях Ради офіційно відпочили чотири народні депутати восьмого скликання.

Існування спеціальних санаторіїв Верховної Ради є недоцільним. Такі санаторії були популярні в СРСР, але зараз в них немає жодного сенсу. Цього року з 423 депутатів в цих закладах відпочили лише троє. Така ж картина була минулого року, коли в санаторіях Ради офіційно відпочили чотири депутати. Враховуючи низьку зацікавленість у відпочинку в цих закладах, їх було би логічно продати на відкритому конкурсі

 — зазначив голова КВУ Олексій Кошель

влада, майно, відпочинок, нардеп, санаторій, Верховна Рада, КВУ

За темою:

  • Голова Полтавської ОДА провів співбесіди з кандидатами на посади голів РДА
  • У Полтаві видали антологію творів для дітей місцевих авторів
  • Конкурс "Молодь року": організатори заявили про скандальне голосування
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.