ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 13.10


Влада Полтави вирішила проігнорувати рекомендацію Міносвіти

Міністерство освіти і науки рекомендувало українським школам внести зміни до структури навчального року та почати осінні канікули з 15 жовтня. Проте полтавські можновладці проігнорували ці рекомендації.

Оскільки рішення носить рекомендаційний характер, органи місцевого самоврядування вирішують на свій розсуд влаштовувати канікули дочасно чи ні.

У Полтавській міській раді дотримуюмуться попереднього плану, згідно з яким канікули в школах —  з 22 жовтня до 30 жовтня включно. У Полтаві проведуть анкетування батьків учнів щодо необхідності канікул з 15 по 30 жовтня.

Секретар міськради Олександр Шамота вважає, що рішення про подовження канікул мають приймати саме батьки, а не чиновники.

Вважаю, що часу з 22 жовтня на підготовку дільниць до виборів буде достатньо, наші учні підуть на канікули, як то й було заплановано раніше: з 22 жовтня, – прокоментував секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота.

 

Натомість у Кременчуці, за рекомендацією МОН шкільні канікули  будуть з 15 до 30 жовтня.

Навчальний процес має розпочатися з 2 листопада, повідомили на сайті Кременчуцької міської ради.

Рішення про перенесення канікул у МОН обґрунтовують необхідністю вжиття невідкладних заходів, спрямованих на мінімізацію фізичних контактів між учасниками освітнього процесу, враховуючи стрімке підвищення рівня захворюваності на СОVID-19, а також збільшення кількості випадків інфікування педагогічних працівників та здобувачів освіти.

 

освіта, карантин, канікули, МОН

За темою:

  • У Полтаві 19 січня не буде святкувань Водохреща
  • Полтавцям обіцяють на час карантину на третину знизити ціну на газ  
  • У 2021 році екобус курсує Полтавщиною за замовленням
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.