ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:45 22.06


Полтавські пари відсвяткували “золоте весілля”

На Полтавщині відбулося ювілейне обласне родинне свято “За все, що маю, дякую батькам!”. Традиційне обласне свято провели вже вп’яте у Супрунівському сільському будинку культури.

Як повідомляють Новини Полтавщини, загалом вдалося зібрати 30 подружніх пар з 5 територіальних громад Полтавської області.

Це пари, які прожили у шлюбі по 50 і більше років, повідомили в Обласному Центрі народної творчості та культурно-освітньої роботи.

“Свято було започатковано 5 років тому з ініціативи Обласного Центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, – розповів директор цієї установи Дмитро Соколов. – Так приємно бачити, що кожного року проведення обласного свята, яке покликане вшановувати інституцію сім’ї, збирає все більше і більше людей. Нашою метою є показати, що шлюб – це збереження любові і поваги одне до одного, це кохання і злагода, це приклад для дітей та онуків, адже 50-літні подружні пари зазвичай приходять всією дружною родинною на свято”.

 

Основними мотивами свята стали весільні й жартівливі пісні та танці, що утверджують цінність кохання та взаєморозуміння.

Цього року спостерігали рекордну кількість подружніх пар, які відсвяткували “золоте весілля”. Це тридцять подружніх пар, для яких ми спільно з Полтавським міським Будинком культури зробили концертну програму і сподіваємося, що таке культурне заохочення та зацікавленість місцевої громади спонукатиме до подальшого розвитку та розширення масштабів традиційного обласного свята”, – додав Дмитро Соколов.

 

У святковому концерті взяли участь народний аматорський ансамбль народного танцю “Барвінок”, вокальний гурт “Родина”, вокальна студія “Біт+”, вокальний ансамбль “Вербиченька”, ансамбль бального танцю “Сеньйори”, ансамбль “Панянка”.

Хвилюючим і водночас надзвичайно емоційним став момент, коли на сцену було запрошено сімейні пари, для яких і влаштували свято. Організатори свята частували подружні пари короваєм та подарували фотопортрети, заздалегідь сфотографувавши кожну пару на початку заходу.

Родинне свято відбулося за підтримки Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА та Полтавської міської територіальної громади.

свято, золоте весілля

За темою:

  • Полтавці святкуватимуть День молоді у серпні
  • Полтавських дітлахів запрошують на вечірні розваги
  • На Полтавщині відбулися змагання з риболовлі
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.