ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 21.02


Полтавські перевізники часто працюють нелегально 

Виявляється, в обласному центрі нині нелегальних перевізників працює більше, ніж легальних. Депутати порушили питання щодо звільнення Віталія Животенка.

 

Щодня на маршрути у Полтаві виїжджають 110 одиниць громадського транспорту, що мають договори на перевезення й схвалені Полтавською міською радою. Паралельно працюють майже 150 одиниць нелегального транспорту, повідомляє Зміст із посиланням на засідання комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту у Полтавській міській раді, що відбулося 21 лютого 2023 року.

Начальник транспортного відділу міськради Віталій Животенко розповів, що на приватних нелегальних перевізників вони систематично скаржаться "Укртрансбезпеці" й надають номери маршруток, але це не дає результату:

"Скарги ми розглядаємо, йдемо і доповідаємо керівництву, але щодо приватників: на сьогодні 110 одиниць виїжджають без договору. Ще 130-150 машин виходить на маршрути нелегально. "Укртранспезпеці" пишуть постійно, надають номери машин. Транспортна безпека штрафує постійно".

Про проблему з транспортом профільний відділ доповідає першому заступнику Полтавського міського голови Валерію Пархоменку. Зі свого боку 15 лютого на брифінгу він розповів, що має «жорстку позицію щодо перевізників, бо якщо перевізник не виконує функції, то треба розривати договір і заключати з іншим». Жодної конкретики щодо транспортних проблем Полтави влада не надає.

Також 21 лютого депутати порушили питання щодо звільнення Віталія Животенка з посади через невдоволення його роботою, бо проблеми з транспортом у Полтаві не мають вирішення. Це питання розглянуть згодом.

Нині триває пошук організації, яка проведе у Полтаві конкурс перевізників. Роз’яснення щодо подання документів проводиться до 10 березня включно, за адресою: 36000, м.Полтава, вул.Соборності, 36, каб.120, (телефон для довідок 57-31-30) - відділ з питань транспортних перевезень та зв’язку.

Засідання конкурсного комітету з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу відбудеться 11 квітня о 14:00 у приміщені виконавчого комітету Полтавської міської ради за адресою: 36000, Полтава, вул. Соборності, 36, каб. 225 (223, 111).

транспорт, влада, безпека, проблема

За темою:

  • Автомобіль швидкої допомоги зіткнувся з легковиком, яким керував неповнолітній 
  • Автотроща на Полтавщині: легковий автомобіль зіткнувся з вантажівкою
  • З наступного року полтавці платитимуть за гаражі уп'ятеро дорожче
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.