ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 05.12


Полтавські перевізники погрожують страйком

У Полтаві у вівторок та середу на маршрути не виїхали приблизно чверть приватних автобусів, власники яких не задоволені діючими тарифами і вимагають від міської влади підвищити плату за проїзд до 8 гривень. Першими на собі це відчули жителі околиць. Тепер, щоби виїхати в центр міста, на зупинці можна чекати автобус понад півгодини.

Секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота, який цими днями на вимоги перевізників відповів, що не сприймає мову ультиматумів, на своїй сторінці у соцмережі попередив, що влада буде розривати договори з недобросовісними перевізниками. Але перевізників це не злякало, вони погрожують зупинити половину автобусів, а то й усі, якщо до них не дослухаються, повідомляє "Урядовий кур'єр".

"Ми спеціально вирішили не випустити на маршрути 20% транспортних засобів, щоб це не було критичним для громадян, але це має стати сигналом для влади про серйозність наших намірів. Поки що ми зустрілися із заступником міського голови Олексієм Чепурком, однак нічого конкретного він не запропонував – тільки чергові зустрічі та вивчення питання про підвищення тарифу. Тому, якщо наші вимоги залишаться без відповіді, ми не випустити на маршрути 50% автобусів. При цьому в акції беруть участь абсолютно усі приватні перевізники. Якщо ми не знайдемо жодного порозуміння, то може зупинитися весь пасажирський транспорт", – розповів журналістам голова ГО "Асоціація перевізників Полтавщини" Юрій Лупаєнко.

На його думку, 8 гривень за квиток — це небагато. При цьому він зазначив, що перевізники готові до прийняття компромісного рішення, щоби квиток коштував дешевше. Але категорично відмовляються возити пільговиків, яких у місті сто тисяч, і які, за словами Лупаєнка, "постійно скандалять із водіями".

Влада Полтави офіційно заявила, що до Нового року про підвищення тарифів на проїзд не може бути і мови. Тож, знайти компроміс у сторін поки що не виходить.

транспорт, влада, ціноутворення, перевізники, тариф

За темою:

  • Аграрії Полтавщини припинили збирати кукурудзу
  • Влада відмовилась допомогти мешканцям аварійного будинку. ВІДЕО
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.