ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 09.06


Полтавські бізнесмени визначилися з кандидатурою мера

Представники полтавського бізнесу підтримали Сергія Іващенка як кандидата на посаду міського голови.

“Полтавська асоціація бізнесу” розмістила на своїй сторінці у Фейсбук колективне звернення від імені учасників спілки та інших представників бізнесу щодо кандидатури майбутнього міського голови Полтави. 

На сторінці організації оприлюднили відповідне звернення до президента України Володимира Зеленського.

Так, забудовника полтавського мікрорайону ЖК “Садовий” та керівника “Будівельної компанії “Комбінат виробничих підприємств” Сергія Іващенка на найближчих виборах міського голови пропонують від партії “Слуга народу”

Сергія Іващенка вважають ефективним та досвідченим управлінцем і хочуть, щоб під його керівництвом місто розвивалося. 

Ми – власники або керівники середніх і великих підприємств Полтави, де працюють десятки тисяч людей та якими було сплачено податків близько 2 млрд гривень до бюджетів усіх рівнів. Ми, як ніхто, зацікавлені в розвитку нашого міста, притоку інвестицій до Полтави та в забезпеченні рівних умов ведення підприємництва... 

Ми – підприємці, які своїми силами будували свій бізнес. Для нас усіх на першому місці – чесність та порядність. Ми свідомо сплачуємо податки. Учасники ПАБу, як і інші підприємці, багато років допомагають громадським, соціальним та благодійним проєктам, навчають талановиту молодь. 

Результат роботи міської влади, який ми бачимо, нас не задовольняє. Тож ми делегуємо учасника ПАБу Сергія Іващенка, директора «Будівельна компанія “Комбінат Виробничих Підприємств”, як кандидата на посаду полтавського міського голови від президентської партії “Слуга народу”, адже вважаємо його достойною людиною та ефективним і досвідченим управлінцем” — сказано у зверненні.

 Під зверненням поставили свої підписи керівники та власники 48 полтавських підприємств.

 

Нагадаємо, на сьогодні про наміри балотуватися на посаду міського голови заявили ще троє кандидатів: екс-мер Олександр Мамай та екс-нардепи Сергій Каплін і Юрій Бублик

 

 

вибори мера, кандидат, Сергій Іващенко

За темою:

  • Полтавський осередок "Слуги народу" визначився із кандидатом на посаду мера
  • Гроші для майбутніх мерів: за участь у виборах потрібно буде внести від 19 до 445 тисяч 
  • Полтавський депутат-свободівець заявив про вихід із партії
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.