ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 30.05


Полтавські пляжі не готові до літнього сезону

За словами начальника відділу оперативного реагування міськвиконкому Полтави Сергія Зубаня, пляжний сезон відкриють вже наступного понеділка, 3 червня. Але пляжі ще не готові.

 

Під час об'їзду комунальниками пляжів обласного центру 28 травня з’ясувалося, що в основному місця масового відпочинку до сезону не готові, повідомляє Зміст. "На даний момент паспорти готовності пляжів поки не підписані, тому що їм ще потрібно виконати роботи з благоустрою і впорядкування території пляжів, рекультивації піску тощо. Не в усіх ці роботи проведені. Тобто поки що до них є питання, які треба оперативно вирішити", – розповів Сергій Зубань.

Він пояснив, що за місцями масового відпочинку закріплені підприємці, які й повинні утримувати територію свого пляжу. Бізнесмени зобов’язані організувати підготовку території до літнього сезону, зокрема, організувати підготовку території і виконати очищення прибережної смуги, забезпечення належного санітарного стану й благоустрою територій, збереження малих архітектурних форм, а також відкрити пункт медичної допомоги, укласти договір із КАТП-1628 на вивезення твердих побутових відходів тощо.

Наразі в місті діє п’ять пляжів:

Шевченківський район – ФОП Глуховець А.І.;
Київський район – ФОП Булава О.І., ФОП Чуб Н.І.;
Подільський район – ФОП Романовський О.О., ФОП Марченко Р.О.
зона відпочинку "4" (обмежена річкою Ворскла, вул. Низовою, вул. Сакко до перетину з вул. Зої Космодем’янської) – ПП "Ружанна";
зона відпочинку "11" (обмежена річкою Ворскла та вул. Набережною) – ФОП Кропивка Л.І.

комунальники, влада, пляж, комфорт, відпочинок

За темою:

  • На Полтавщині відкриють безкоштовні пункти відпочинку з мангалами
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.