ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 01.02


Полтавські податківці "прикрили" конвертцентр із обігом 70 мільйонів гривень

Для прикриття бізнесу зловмисники створили декілька "точок", на рахунки яких перераховували кошти за поставку товарів — податківці Полтавщини направили до суду обвинувальний акт щодо цієї злочинної групи.

Члени злочинної групи надавали економічним підприємствам послуги зі штучного формування податкового кредиту і незаконної конвертації безготівкових коштів в готівку.

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив перший заступник голови Державної фіскальної служби України Сергій Білан.

Загальний оборот організованого ними конвертцентру склав близько 70 мільйонів гривень.

Для прикриття незаконного бізнесу зловмисники створили низку суб'єктів господарювання, на рахунки яких підприємства перераховували безготівкові кошти за нібито поставку товарів або виконання робіт.

Надалі ці кошти фігуранти отримували в банківських установах, після чого передавали замовникам, за винятком винагороди в сумі 10-12% від знятої суми.

При цьому, в бухгалтерському та податковому обліку підконтрольних транзитних і фіктивних підприємств відображалася зміна номенклатури товару.

Правоохоронцями встановлено організатора і учасників схеми. Між прокуратурою і підозрюваними укладено угоди про визнання вини, матеріали справи вже передані до суду.

 

конвертцентр, податківці

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.