ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 06.04


Поліцейські звітують про добровільну здачу зброї на Полтавщині

З початку квітня мешканці Кобеляччини здали до поліції 10 одиниць зброї. А у Миргородському районі до поліції громадяни здали шість рушниць та чотири пістолети.

Нагадаємо, що у період 3 1-го до 30-го квітня на території області проводяться заходи по звільненню від відповідальності осіб, які добровільно здадуть до поліції незаконну зброю, набої, або вибухові речовини.

Так, до Кобеляцького відділу поліції громадяни упродовж 5-ти днів здали 10 одиниць зброї, з них 3 гладкоствольні незареєстровані (з метою подальшої реєстрації та постановки на облік), 6 зареєстрованих та 1 газовий револьвер.

Від початку проведення заходів до Миргородського відділу поліції місцевими жителями було здано 10 одиниць зброї, серед яких 6 гладкоствольних мисливських рушниць, 3 газові пістолети та 1 пістолет для відстрілу патронів,споряджених гумовими кулями.

У ході місячника добровільної здачі зброї, відповідно до частини 3 ст. 263 Кримінального кодексу України –“ ...звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка вчинила злочин, передбачений частинами першою або другою цієї статті, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини, або вибухові пристрої ."
Громадянами добровільно здана зброя, за їх бажанням, може бути зареєстрована в особисте користування за умов, що вона не перебуває в розшуку, не причетна до вчинення злочинів і не є власністю іншої особи.

Всiм власникам мисливської, газової зброї та спецзасобів нагадують про необхiднiсть своєчасної пеpеpестpацiї та дотримання правил зберігання зброї.

зброя, заклик, поліція, добровільно

За темою:

  • На Полтавщині викрили злочинну групу, підозрювану у збуті наркотиків
  • На Полтавщині затримали озброєного наркозбувача
  • Поблизу Полтавської ОДА знайшли старий пістолет
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.