ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:04 04.09


Полтавські пожежники просять підняти їм зарплати до рівня поліцейських

Наприкінці серпня на сайті Глави держави з'явилася петиція з проханням підняти рівень зарплат пожежних. А на сайті Головного Управління ДСНС в Полтавській області у відгуках є заклик підтримати петицію голосами.

 

Зокрема, у петиції №22/039348-ЕП "Підвищення заробітної плати працівникам ДСНС" авторка Світлана Михайленко відзначила, що останній місяць літа показав, наскільки необхідна в масштабах країни  служба ДСНС.

Чого тільки варте загорання лісів у м. Павлоград Дніпропетровської обл. чи складу в м. Дніпро, коли під загрозою опинилися і житлові будинки. А загорання торфяників у м. Київ пам'ятає вся країна. Тільки завдяки відвазі і самовідданості звичайних пожежних вдалося уникнути величезних трагедій 

- сказано у документі.

 

Багато молоді не хоче продовжувати контракт з ДСНС через низьку заробітну плату. Часто доводиться виходити в "резерв" (працювати зміну через зміну безкоштовно). На 5 тисяч гривень на місяць дуже важко утримувати сім'ю навіть з однією дитиною, винаймати житло, достойно жити.

Працівники ДСНС є держслужбовцями, відповідно, займатися їм бізнесом не дозволено.

Питання підвищення зарплат для працівників ДСНС просять розглянути хоча б до рівня поліції, адже робота рятувальників не менш шкідлива та небезпечна.

Збір голосів за дану петицію триває ще 80 днів.

рівень, зарплати, ДСНС, петиція

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.