ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 02.12


Полтавські рятувальники знялись на календар для порятунку дітей

Сміливі, красиві й вишколені полтавські рятувальники знялись для календаря. Мета – порятунок дітей. Кошти від продажу календарів підуть на порятунок хворих дітей, якими опікується благодійний фонд Help Group.

Зазвичай на фото ми бачимо їх у роботі: нерідко брудні, у димовій завісі, у ямах та колодязях, на висоті, бо професія рятувальників – то передовсім про оперативність, відважність, силу і міць.

Фотосесія відбувалась 1 грудня, а загалом ідею виношували давно, однак втілити вдасться нині, а нам пощастило побувати за лаштунками процесу.

У повсякденній роботі вони не надто думають, який вигляд матимуть на світлинах, нині ж була змога показати себе так, як хотілось, при цьому популяризуючи державну службу з надзвичайних ситуацій (ДСНС). 

Близько двох десятків чоловіків та жінок ДСНС взяли участь у проєкті. У них різні посади, досвід роботи від 4 місяців і до 20 та більше років, однак усіх об’єднала спільна справа та мета.

 

 

 

 

 

 

 

Знімання відбувались безпосередньо в підрозділах із використанням тих інструментів, які задіюють надзвичайники під час ліквідацій пожеж, аварій, стихійних лих. 

 

 

 

  •  

 

 

  •  

 

Сергій Карабаза уже 20 років у службі, прийшов сюди після армії. Його м’язам позаздрять і спортсмени, а це праця і тренування – ніякої хімії.

Карабаза говорить, що без вагань погодився на участь у проєкті, адже ідея допомоги та підтримки йому не байдужа.

Ігор Гетало, старший помічник начальника чергової зміни, жартує, що представники пресслужби попросили, а він не зміг відмовити, тому він бере участь.

Це гарна справа, дуже необхідна, адже це буде і допомога хворим дітям, і популяризація нашої служби, – додав Ігор.

Всі секрети рятувальники не розкривають, але хвилюються дуже, адже такий задум реалізують уперше, досвіду не мають. Тож залучили ЗМІ, приватних підприємців (друк), благодійний фонд, аби у співпраці втілити такий задум.

Надихнув на календар інший проєкт, де австралійські пожежники роздягнулись для календаря повідомляє «Коло».

 

  •  
 

 

 

  •  

 

– Дорогі друзі, маємо для вас новину! У рамках благодійної акції на підтримку дітей, які потребують допомоги, рятувальники Полтавської області разом з партнерами організували створення річного календаря на 2021 рік. Наразі професійний фотограф та відеограф працюють із нашими героями – людьми, які щодня виїжджають на виклики для надання фахової допомоги та порятунку громадян під час ліквідації різних надзвичайних подій. Кожна світлина – особлива, адже розкриватиме не лише професійні якості мужньої професії, а й риси, емоції людини, яка керується життєвим кредо – ніколи не залишатися осторонь чужої біди та завжди йти на допомогу! Незабаром фотографії, які знімали у підрозділах, стануть частиною календаря, – розповіла Світлана Рибалко, речниця ГУ ДСНС у Полтавській області.

Фотографувала рятувальників Ліна Денисенко, відео виготовляють фахівці «Полтавське TV».


Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.