ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 04.01


Полтавські школярі по-різному гуляють на зимових канікулах

З кінця грудня минулого року у навчальних закладах Полтави та області розпочались традиційні зимові канікули. У більшості районів вони тривають два тижні.

 Двотижневий відпочинок школярів, з 29-30 грудня по 14 січня, триває у Кременчуці, Горішніх Плавнях, Лубнах, Карлівському, Глобинському, Кременчуцькому, Машівському, Миргородському, Новосанжарському, Пирятинскому, Полтавському, Семенівському, Хорольському, Чорнухинському, Чутівському, Шишацькому районах, Новознамянській ОТГ та Піщанській ОТГ Кременчуцького району, Покровськобагачанській ОТГ Хорольського району, Сергіївській ОТГ, Шишацькій селищній раді (ОТГ), Засульській ОТГ, Великосорочинській ОТГ та Новоаврамівській ОТГ.

Про це повідомили ВПолтаві.інфо у Департаменті освіти та науки Полтавської ОДА.

З 27-28 грудня по 8 січня гуляють школярі у Миргороді, Гадячі, до 10 січня – у Великобагачанському районі, до 12 січня – у Недогарківській ОТГ Кременчуцького району, до 14-го – у Глобино.

З 30 грудня до 10 січня відпочивають школярі Білоцерківської ОТГ Великобагачанського району.

З 25 грудня по 8-9 січня влаштували канікули для школярів у Гребінківському, Диканському районі до 10 січня, Зіньківському, Кобеляцькому, Лохвицькому, Решетилівському, Оржицькому районах, с. Пришиб Кременчуцького району. З 23 грудня по 8 січня мають шанс відпочити від навчання учні Скороходівської ОТГ, Гадяцького, Козельщинського районів.

З 2 по 14 січня триватимуть канікули у Котелевському районі, а в Лубенському – до 16-го.

Тоді як у Полтаві зимові канікули у навчальних закладах триватимуть найдовше в області – три тижні: з 2 по 21 січня.

канікули, діти, терміни

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.