ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:00 22.01


Полтавські школярі повертаються до шкіл

24 січня закінчується зимовий локдаун, впроваджений Урядом у зв’язку з поширенням коронавірусу в країні. В цей період заборонялася робота навчальних закладів крім дошкільних.

Тож школярі в цей період навчалися дистанційно.

21 січня стало відомо, школярі Полтави після локдауну повернуться до навчання в звичному режимі. Про це повідомили в пресслужбі Полтавської міської ради.

 

 

З огляду на те, що у Полтаві протягом останнього тижня спостерігається суттєве зниження рівня захворюваності на COVID-19, з 25 січня 2021 року відновлюється навчання в приміщеннях закладів загальної середньої освіти для учнів 1-11(12) класів та закладів позашкільної освіти міста Полтави відповідно до п.16 частини 2 Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 №1236, з дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів під час організації освітнього процесу.

 

У разі, коли на самоізоляції через контакт з хворим з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більш як 50%здобувачів освіти та персоналу закладу освіти, такий клас чи заклад переходить на дистанційне навчання.

Нагадаємо, до локдауну у Полтаві школярі навчалися дистанційно, крім учнів початкових класіва. Під час жорсткого карантину у Полтаві дозволили працювати у звичному режимі лише спеціалізованим школам  №39 та №40.

Щодо режиму навчання по області, то з понеділка, 25 січня, на навчання можуть виходити всі класи. Але орган місцевого самоврядування може вирішувати, кого залишити на дистанційній формі навчання.

освіта, дистанційне навчання

За темою:

  • Вибори ректора Полтавського педуніверситету відбудуться у вересні
  • У педуніверситеті Полтави оголосили новий конкурс на посаду ректора
  • На Полтавщині запроваджують систему “Єдина школа”
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.