ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:30 18.08


Полтавські школярі можуть співати гімн України перед уроками

Школярів Полтавщини хочуть змусити співати гімн України перед уроками в школі. Такий проект рішення винесли на затвердження депутатів Полтавської облради.

Школярів Полтавської області з 1 вересня, крім нових правил в умовах карантину, може очікувати ще одне нововведення – цього разу від депутатів Полтавської облради.

Так, ранок в школах планують починати з виконання державного гімну.

Такий проект рішення винесли на затвердження депутатів Полтавської облради. Його запропонував заступник голови облради Анатолій Ханко.

На його думку, це повинно сприяти вихованню патріотичних настроїв серед дітей і підлітків.

До речі, подібне рішення вже прийняла Київрада.

Кременчуцька газета зібрала приклади різних країн, де школярі перед початком занять співають гімн.

Туреччина

У державних школах Туреччини передбачено виконання національного гімну та підняття прапора перед початком занять.

Індія

Щоранку о дев’ятій учні індійських шкіл вишиковуються, співають гімн та читають молитву і присягу на вірність державі. Навіть більше, влада країни рекомендує виконувати гімн також перед початком робочого дня на підприємствах.

Китай

Кожного понеділка о восьмій ранку школярі шикуються на стадіоні на церемонію урочистого підняття прапора, під час чого всі разом співають національний гімн. Так учні та вчителі налаштовуються на початок навчального тижня.

Казахстан

Уже кілька років заняття в усіх школах деяких східних і західних регіонів країни за рішенням регіональних управлінь освіти починаються з виконання гімну.

США

У США в більшості шкіл і дитячих садів щодня проходить урочиста церемонія підняття прапора країни і штату. Також іноді учні виконують гімн, але це не обов’язково.

У деяких штатах діти навіть читають клятву вірності прапору.

Росія

У багатьох регіонах Російської Федерації учні перед початком занять виконують національний гімн.

«Таке рішення дає гарантію того, що після закінчення школи всі діти знатимуть текст гімну своєї країни, і це прекрасний зразок для виховання патріотів своєї Батьківщини», — вважають місцеві чиновники.

Японія

У деяких школах на ранкових зборах проводять церемонію підняття державного прапора Японії під звучання національного гімну.

Північна Корея

Тут школярів вчать вірності керівництву держави і ненависті до ворогів. Наприклад, у підручнику з математики для першого класу є такі завдання: «Вісім хлопчиків, дев’ять дівчат виконують гімн на честь Кім Ір Сена. Скільки всього дітей співають гімн?»

Також вони співають пісні. Наприклад, «Вб’ємо американських придурків».

 

 

спів гімну, школа, патріотизм, облрада

За темою:

  • У Полтаві обговорили культурну та економічну співпраці з Литвою
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.