ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:15 11.03


Полтавські сільгоспвиробники ухилилися від сплати податків

Правоохоронці викрили службових осіб одного із сільськогосподарських виробників Полтавщини, які ухилилися від сплати більше 6 млн гривень ПДВ. Про це повідомляє прес-служба ДФС у Полтавські області.

Службові особи підприємства, яке займається вирощуванням зернових культур, протягом 2016-2018 років відображали в бухгалтерському та податковому обліку безтоварні операції щодо купівлі у фіктивних компаній посівного матеріалу та органічних добрив, які фактично закуповували за готівку. Крім того, частину вирощеного врожаю фігуранти реалізовували за готівку, без відображення даних операцій у бухгалтерському та податковому обліку підприємства.

 

Внаслідок таких дій вказані особи ухилились від сплати більше 6 млн грн ПДВ.

На підставі ухвал суду проведено обшуки в офісних та складських приміщеннях підприємства, а також за місцями проживання фігурантів.

За результатами обшуків вилучені оригінали та копії документів фінансово-господарської і податкової звітності, чорнові записи, електронні носії інформації, готівкові кошти у національній та іноземній валюті в еквіваленті понад 700 тис. грн, а також 150 тонн зерна кукурудзи орієнтовною вартістю 700,0 тис. грн.

Тривають подальші слідчі дії.

сільгоспвиробники, ДФС, ухилилення від сплати

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.