ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 17.07


Полтавські "Слуги Народу" змінили голову фракції 

Учора, 16 липня, фракція партії "Слуга Народу" у Полтавській міській раді повідомила про зміну голови фракції. 

Раніше фракцію очолював Антон Ярмолюк, новим головою став Юрій Бражник. Також обрали заступника, ним став Вадим Ямщиков. Про фракційні зміни написав Юрій Бражник на своїй сторінці у соцмережі.

На офіційній сторінці у фейсбуці зміни прокоментували так: "Фракція щиро вдячна за роботу ексголові Антону Ярмолюку. На нових очільників так само чекає безліч непростих задач, розв'язувати які просто необхідно. Заради змін, заради результату, заради громади".

Антон Ярмолюк у соціальних мережах рішення фракції не прокоментував. 

Уже на черговій сесії міської ради депутати мають офіційно заявити про зміну керівника фракції. 

Заплановане на 23 липня засідання сесії може пройти неспокійно. Уже зараз депутати різних фракцій озвучують ряд скандальних питань, що їх внесли до порядку денного. Депутат від "Слуги Народу" Сергій Іващенко так прокоментував сесію: 

"Усе як завжди: без консультацій із фракціями, без обговорення порядку денного ані на погоджувальній раді, ані на комісіях. Зараз в авральному режимі збирають комісії, не маючи здатності навіть підготувати аналітику та проєкти рішень".

Проте раніше "слуги", друга за кількістю депутатів фракція у міській раді, не мали можливості впливати на ухвалення рішень. Подивимося, чи зміниться розклади після обрання нового голови. 


Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.