ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:15 13.05


Полтавські співаки об'єднались, щоб створити потужний мистецький щит

18 травня, 16:00
ТРЦ КИЇВ, АРТ-СІТІ, 3-й поверх

Сучасна українська культура потребує потужної підтримки на всіх рівнях, починаючи з кожного громадянина. Лише згуртувавшись ми створимо той простір, у якому володарюватиме українська культура, пануватиме українське слово. Духовна міць держави незаперечна складова тієї сили, що веде нас до звитяг і перемоги над ворогом. Саме зараз український народ потребує культурної підтримки, яка передається мовою музики і поезії. Так пісня об'єднала митців Полтави.
       
Проєкт "Все що є Україна" – це творчий доробок, на платформі якого полтавські співаки об'єднались і записали багатоголосу пісню-гімн з однойменною назвою, ставши пліч-о-пліч з воїнами у боротьбі проти агресора силою мистецтва, вибудовуючи при  цьому сучасні фактури нашої культури. Співпраця полтавських митців створює потужний мистецький щит на шляху спроб розхитати єдність України і свідчить про силу духу всього українського народу.

Вірш, взятий за основу пісні, написав поет, фотохудожник, лікар Андрій Дзюба. "У ньому біль межує з гнівом, бескид втрати вивільняється ясою віри в Україну", – розповів автор. Талановитий полтавський композитор Геннадій Туксішвілі написав музику. Так народилася пісня, що й лягла в основу проєкту "Все що є Україна".

У проєкті приймають участь відомі в Україні митці:
Жанна Лтавська, заслужена артистка України Наталія Май, заслужений артист України Валерій Соколик, фронтмен групи "Онероїд" Андрій Боркунов, заслужена артистка України Тетяна Садохіна, заслужена артистка України Наталія Сулаєва, Олег Писаренко, заслужений артист України Микола Гармаш, Олеся та Станіслава Май, солісти групи "Діти Фрістайлу" Денис та Анатолій Супруненки, Ta Sama, Геннадій Туксішвілі, гурт "Краяни", заслужений діяч естрадного мистецтва України Геннадій Рагулін і Настя Кандиба, Тетяна Ладур, Олена Водолазова, заслужений артист України Богдан Чернявський і Ольга Чернявська, Олександр Лазарєв, гурт "Живі барабани" (керівник - Євген Дудник), учасники гурту "Violin Cover Mix" Альона Кіба (скрипка) та Вячеслав Козлов (DJ Cherkasoff), Тарас Кабаченко (гітара), Олександр Рудь (бас-гітара), Зразковий аматорський колектив Театр народного танцю "Барви" Полтавської дитячої музичної школи №1 імені Платона Майбороди.

Загалом у виконанні пісні задіяні майже 40 артистів. Усі вони - гордість нашого міста. 
   
Ми - українці! Ми вільні люди! Нас не здолати! Ми непереможні! "Все що є Україна" для нас – наша неподільна держава і її щасливе майбутнє!

культура, музика, пісня, концерт, презентація

За темою:

  • "Краяни" дадуть спільний концерт із тріо бандуристок
  • У Полтаві вуличний музикант із Нідерландів збирав донати
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.