13:48 22.07

Полтавські тенісисти у командній першості Дефлімпіади потрапили до топ-5

21 липня в Самсуні (Туреччина) на Дефлімпійських іграх завершилася командна першість із настільного тенісу, в якій у складі чоловічої збірної України виступали полтавці Геннадій Закладний і Анатолій Яковенко.

Напередодні українці посіли друге місце у групі і пробилися до командного чвертьфіналу. У чвертьфіналі українці програли Литві - 1:3, тут єдину перемогу здобув Геннадій Закладний, який виграв у Дейвідаса Такінаса - 3:0. У третій грі Анатолій Яковенко програв Вацлаву Жижинасу - 2:3, у четвертій - Закладний програв Гінтаутасу Ючні - 1:3.

У втішному півфіналі турніру (за 5-8 місця) українці перемогли Росію - 3:0, тут Закладний переміг Дмитра Піщука - 3:1.

Нарешті, у матчі за 5-е місце Україна перемогла Південну Корею - 3:2 (цікаво, що у груповому турнірі українці програли корейцям). Цього разу українці вели в рахунку - 2:0, Закладний переміг Че Шіна - 3:0, а Кузьменко - Йон Кіма - 3:1. Потім рахунок у матчі за 5-е місце зрівнявся (2:2), полтавець Яковенко програв Квон Чу - 0:3, а Кузьменко - Че Шіну - 2:3. У вирішальній грі Геннадій Закладний переміг Йон Кіма - 3:0.

Тепер полтавські тенісисти змагатимуться в Самсуні в інших номінаціях настільного тенісу — особистих, парних і змішаних розрядах.