ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:30 17.08


Полтавські вчителі потрапили до рейтингу кращих педагогів України

Троє вчителів із Полтавщини потрапили в 50-ку кращих вчителів України щорічної національної премії Global Teacher Prize Ukraine.

Ці результати оголосили 16 серпня співорганізаторки премії Юлія Чернова та Олена Северенчук.

Серед них —  полтавка Наталія Кривко, повідомляє Супільне UA.

  • Також серед переможців — учителька зарубіжної літератури, української мови і літератури Кременчуцького ліцею № 10 «Лінгвіст» Ірина Горобченко;
  • та учителька англійської та німецькамови мови Спеціалізованої школи №4 з поглибленим вивченням англійської мови у Горішніх Плавнях Лідія Бурлака.

На офіційному порталі премії повідомили:  під час відбору ТОП-50 анкету кожного учасника перевірили три людини (асесори) у різних містах України: Києві, Львові та Харкові. Вони оцінювали кожне з питань від 0 до 5 балів.

Тепер на вчителів, які увійшли до ТОП-50, чекають Skype-співбесіди та написання есе. Після цього їхні анкети також оцінюватимуть представники дружніх освітніх організацій — EdCamp, Microsoft, EdPro, !FEST/Школа вільних і небайдужих, НОВІ, Grade Education Center.

31 серпня назвуть імена ТОП-10 вчителів країни. Вони зберуться у вересні в асесмент-центрі у Харкові. Там зустрінуться одне з одним і з членами журі. За чотири дні фіналісти мають презентувати та проявити себе, показати роботу в командах і трохи розважитися. Саме тут члени журі визначать переможця. Його або її ім’я ми дізнаємося 5 жовтня на урочистій церемонії нагородження переможця в Києві.

Національну премію Global Teacher Prize Ukraine заснувала ГС «Освіторія» у 2017 році.

Переможець отримає 250 тисяч гривень, поїздку у Дубай на Global Education & Skills Forum у березні 2020 року, один рік навчання від «Освіторії» та цінні призи.

Переможцями минулих років стали Олександр Жук із Запоріжжя та Паул Пшенічка з Чернівців.

освіта, рейтинг, премія, Global Teacher Prize

За темою:

  • Полтава за рік суттєво піднялася в рейтингу прозорості міст
  • Щербанівська ОТГ потрапила на інтерактивну карту від CANactions School
  • УМСА посіла третю сходинку у рейтингу вишів
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.