ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 16.07


Полтавські велосипедисти проїхалися маршрутом Володимира Короленка

Днями, близько сотні велосипедистів з Полтави, Лохвиці, Кременчука та Шишак проїхалися до дачі Короленка, що на хуторі Хатки. Учасники змогли насолодитись гарними краєвидами та відпочити у наметах біля річки Псел.

Ініціаторами походу з назвою - "Велосипедом на дачу Короленка" стали члени ГО "Велополтава" разом зі співробітниками Полтавського літературно-меморіального музею імені В.Г. Короленка Людмилою Вітенко та Альоною Плахтій, повідомляє видання Новини Полтавщини

За два дні мандрівники відтворили велосипедний шлях Володимира Короленка від його дому до дачі, що у селищі Хатки. Письменник мав чудову фізичну форму, тому, навіть коли йому було вже близько 60 років, їздив велосипедом на дачу з Полтави.

Відомо, що від свого будинку він прямував на Київський вокзал, там завантажував велосипед у потяг, їхав до станції Гоголево, а звідти – близько 30 км до дачі на велосипеді.

Для учасників заходу влаштували інтерактивну екскурсію Великими Сорочинцями та екскурсію до дачного будинку В.Г. Короленка. Аматорський театр "Малафея" презентував нову виставу на березі річки Псьол.
 

велоекскурсія, музей Короленка, велопробіг, Велополтава

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.