ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:45 11.01


Полтавські виші  перейшли на "дистанційку"

На час локдауну, який в Україні запровадили до 24 січня, полтавські вищі навчальні заклади перейшли на дистанційний режим роботи.

Відповідне рішення, зокрема, оприлюднили в Українській медичній стоматологічній академії та Полтавському університеті економіки і торгівлі.

З 11 по 25 січня в УМСА заборонено перебувати в приміщеннях навчального закладу та на клінічних базах усіх категорій здобувачів вищої освіти, слухачів підготовчого відділення для громадян України, слухачів навчально-наукового центру підготовки іноземних громадян за виключенням залучених на волонтерських засадах до надання медичної допомоги з метою протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.

Також в академії забороняється в цей термін проведення масових, культурно-мистецьких та спортивних заходів серед здобувачів вищої освіти і співробітників.

У Полтавському університеті економіки і торгівлі працівники усіх структурних підрозділів переходять на дистанційну роботу на дому з 11 по 24 січня. Звичайний режим роботи відновлюється з 25 січня.

освіта, карантин, дистанційне навчання

За темою:

  • Суд оштрафував кременчужанку за невиконання сином домашнього завдання
  • У Полтаві сніданки для молодших школярів знову платні. ДОПОВНЕНО
  • Полтавські школярі повертаються до шкіл
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.