ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:04 11.02


Полтавські волонтери відвезли на передову вантажівку припасів

Полтавські волонтери з Батальйону небайдужих відвезли на фронт допомогу для українських військових - теплі речі, продукти та приладдя, а також одяг і допомогу мирним жителям.

Волонтери Полтавського батальйону небайдужих побували на фронті, де триває війна. Вони передали бійцям кількох підрозділів, необхідні речі, які ті замовляли у волонтерів. Гроші на це збирали за допомогою банківської картки, приватних пожертв, а також під час проведення ярмарку в Полтаві.

Олександра Сиротенко, одна із координаторів Полтавського батальйону небайдужих, розповіла:

Одній із рот 57-ї бригади передали дизельний генератор, бінокль, пристрій нічного бачення та десять рацій, плюс теплі речі, флісовий одяг із грошей які заробили на ярмарку, а також спальники, продукти. Зенітно-ракетний полк, який несе службу в Луганській області, отримав пристрій нічного бачення, бензопилку, чотири рації, продукти, п'ять дощових плащів, чотири спальні мішки, теплі речі. Це теж за гроші, виручені на ярмарку. До зенітно-ракетного полку, який несе службу в Донецькій області, привезли теплі речі, гумове взуття та продукти. Одній із рот 81-ї бригади передали бензиновий генератор, бінокль, теплі речі (светри, термобілизна, флісові кофти), гумове взуття та продукти. 17-й танковій бригаді поїхав стартер до КамАЗа.

Також волонтери завезли ліки та перев'язувальний матеріал до військового шпиталю в Бахмуті. Скрізь роздавали печені пироги домашні, галушки, торти та пиріжки. А ще заїздили до місцевих мирних жителів і привозили їм дитячий одяг.

Лесь ГАВРИЛОВ

ПБН, волонтери, небайдужі, ярмарок, Собор, благодійність, допомога, АТО, війна

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.