ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:15 18.02


Полтавські журналісти назвали міську раду "віртуозами відписок"

Щодо відписок інформзапитів абсолютним чемпіоном у цій справі лишається Полтавська міська рада. Про це, зокрема, йшлося, на круглому столі для студентів - майбутніх юристів, за участі експертів, правників та ЗМІ.

За результатами засідання домовилися про проведення тренінгу для журналістів у березні. 

Велика кількість населення щодня стикається з проблемою стосовно отримання певної інформації, передусім, тієї, що знаходиться у вільному доступі та відноситься до публічної інформації,

– зазначив начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко.

 

Полтавська журналістка Дарина Синицька розповіла майбутнім правникам та представникам органів юстиції про те, як нереально складно отримати потрібну інформацію від чиновників. Учасники дискусії дійшли до висновку, що нинішні реалії не зовсім втішні. Зокрема, є законодавча база, яка гарантує право на отримання інформації, є декларування посадовців про відкритість і навіть реалізація цих намірів, особливо що стосується обласної влади, але існує й величезний кейс відписок і відфутболювань інформаційних запитів.

Абсолютний чемпіон у цій справі — Полтавська міська рада, де працюють справжні віртуози відписок. 

Тепер Полтавська обласна організація НСЖУ і Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області будуть проводити у Полтаві регулярні спільні тренінги для журналістів.

Про дату і час тренінгу Полтавська обласна організація НСЖУ повідомить окремо.

медіа, тренінг, права

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.