ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:03 19.07


Полтавські журналісти вшанують память Павла Шеремета

У четвер, 20 липня, о 17:00 у Корпусному парку Полтави відбудеться акція пам’яті одного з керівників видання "Українська правда" Павла Шеремета. Про це повідомляється в місцевій ініціативній групі НСЖУ.

Долучитися до всеукраїнської акції полтавським журналістам запропонувала регіональна представниця Інституту масової інформації Надія Труш.

 Всеукраїнська акція присвячена  річниці вбивства Павла Шеремета.

Учасники вимагатимуть ефективного розслідування його вбивства .

О 17-й годині збираємося біля орла, у Корпусному парку. При собі бажано мати роздруковані портрети Павла. Влаштуємо флеш-моб пам`яті!

- зазначив голова Полтавського регіонального представництва НСЖУ  Євген Лопушинський.

До слова, у Києві акція пройде на перетині вулиць Хмельницького та Івана Франка, звідти активісти пройдуть ходою до будівель силових відомств та адміністрації президента України.

Символічно, що цього ж дня у Полтаві, у Корпусному парку з 18:00 проведуть курси самооборони для журналістів.
З собою просять взяти зручний одяг та каремати.

вбивство, Павло Шеремет, вшанування, Полтава

За темою:

Топ-5 за тиждень :









Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.