ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:43 20.12


Аеропорт "Полтава" отримав статус міжнародного

Історичний день - 20 грудня 2017 року Кабінет Міністрів схвалив відкриття міжнародного пункту пропуску через державний кордон України на території комунального підприємства "Аеропорт-Полтава".

Згідно з текстом документа, Міністерству фінансів, Державній прикордонній службі, Державній фіскальної службі доручено забезпечити функціонування відповідних підрозділів прикордонної та митної служби в зазначеному пункті пропуску.

Рішення було прийнято сьогодні, 20 грудня, на засіданні Кабміну.

Аеропорт має на балансі пасажирський термінал загальною площею близько 5 тисяч квадратних метрів та проектну пропускну потужність — 400 пасажирів на годину. Довжина злітної смуги — 2,55 км.

У 1949 році з метою відокремлення цивільної авіації від військової аеропорт "Полтава" було розміщено на заздалегідь підібраній ділянці, де він знаходиться й зараз. Тоді ж розпочалась нова історія аеропорту — від службових землянок, щитових будинків і ґрунтового льотного поля до потужного аеропортового комплексу.

За часів СРСР з Полтави можна було літаком дістатися в Москву, Мінськ, Ригу, Київ, Волгоград, Сімферополь та інші міста країни. З 1991 року почалось різке зменшення пасажиропотоку через Полтаву.

У 2002 році полтавський аеропорт було передано у власність територіальних громад області. Протягом останнього десятиліття за кошти обласного бюджету здійснювалось утримання підприємства з метою збереження наявної інфраструктури.

транспорт, аеропорт, проблема, Кабмін, інфраструктура, статус

За темою:

  • Руйнуються стіни відремонтованого полтавського аеропорту
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.