ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:50 26.07


Полтавський аеропорт планує витратити ще сім з половиною мільйонів на ремонти

Аеропорт "Полтава", який після набуття статусу міжнародного ще не здійснив жодного регулярного рейсу, повідомив про чергові витрати - тепер на ремонт злітно-посадкової смуги, руліжки і перону.

 

Відповідне оголошення з’явилося на порталі держзакупівель "Prozorro" 25 липня. Згідно з ним, на ремонт швів, тріщин та локальних руйнувань частин льотного поля хочуть витратити ще до 7 500 000 гривень, інформує Зміст.

За ці кошти підрядник має до 31 грудня 2018 року підготувати бетонні поверхні до ремонту, відремонтувати шви і тріщини в цементнобетонному покритті плавильно-заливальною машиною, улаштувати поновлений захисний шар бетонних та залізобетонних конструкцій та очистити покриття навісною щіткою УМТ-80 та дорожньою підмітально-прибиральною машиною.

Свої пропозиції підприємці можуть подавати до 29 серпня, аукціон розпочнеться 4 жовтня.

Зазначимо, крім цього 1 червня аеропорт оголосив про ще одну закупівлю послуг. За влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття руліжної доріжки та перону хочуть заплатити до 9 400 000 гривень.

До цього полтавське летовище наукладало угод щодо ремонту злітно-посадкової смуги, руліжної доріжки і перону, згідно з "Prozorro", на суму 10 378 198 гривень.

бюджет, гроші, аеропорт, тендер

За темою:

  • Минулого року в області до місцевих бюджетів сплатили понад 30 мільйонів "алкогольно-тютюнових" гривень
  • Підприємці Полтавщини у рік війни сплатили понад п'ять мільярдів ПДВ
  • На вирубку дерев у Полтаві цьогоріч планують витратити сім мільйонів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.