ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:56 19.12


Полтавський аеропорт планують віддати державі

Депутати облради на комісії схвалили передачу окремих аеродромних об’єктів обласного КП "Аеропорт-Полтава" зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області у державну власність.

 

На засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном 18 грудня депутати схвалили передачу окремих аеродромних об’єктів Полтавського обласного КП "Аеропорт-Полтава" зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області у державну власність, інформують Новини Полтавщини. Про які саме об’єкти йдеться — чиновники не повідомляють. Але як нам стало відомо, мова наразі йде про весь комплекс полтавського аеропорту, розвивати який далі полтавська влада не може.

Як пояснив членам комісії т.в.о. начальника управління відділу транспорту та зв’язку управління інфраструктури та туризму Полтавської ОДА Сергій Марчишинець, окремі об’єкти аеропорту потребують значних капітальних вкладень. Таких ресурсів наразі обласний бюджет, на його думку, не має.

"На сьогодні затверджена державна Програма, яка передбачає кошти на розвиток аеропортів. Ми будемо старатися потрапити під це фінансування", – зауважив Сергій Марчишинець.

Підтримав таку пропозицію і перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Андрій Пісоцький: "Для того, щоб привести аеропорт до ідеального стану, потрібно вкласти ще понад 300 мільйонів гривень. Я особисто не бачу на можливості виділення таких сум із обласного бюджету на ремонт цього об’єкта. Сьогодні можливий варіант передачі його на баланс держави, яка потім зможе вкласти в нього кошти. Також можливий варіант, що після того, як держава проведе всі необхідні фінансування та роботи, повернення об’єкта в комунальну власність".

Щодо планового виділення коштів із обласного бюджету на підтримку аеропорту, то на наступний рік потрібно шість мільйонів гривень. Також у 2019 році тут планують таки побудувати нову огорожу та придбати пожежний автомобіль за понад вісім мільйонів гривень.

інфраструктура, аеропорт, проблема, влада, гроші, скандал

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.