ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:29 29.07


Полтавський аеропорт уперше після реконструкції прийняв чартер із іноземцями

Три десятки іноземних туристів прилетіли 29 липня 2018 року на середньомагістральному літаку "Як-40" до Полтави із Запоріжжя.

Близько трьох десятків іноземних туристів прилетіли 29 липня до Полтави. Тут їх зустрічали дівчата у національних костюмах, інформують Новини Полтавщини.

Ми - група іноземних авіалюбителів і часто любимо літати в інші міста та країни. Україна дуже красива країна, в Полтаві ми вперше. Політ дуже сподобався, нас зустрічали дівчата в національних костюмах. У Полтаві є музей авіації, подивимося рідкісні літаки

 — сказав після приземлення у Полтаві турист із Нідерландів.

Командир літака Як-40 Олександр Жигалов літає з 1979 року. Пригадує, як  востаннє прилітав до Полтави багато років тому.

Політ наш проходив нормально, практично в ідеальних умовах, м’яко приземлились, пасажири залишились задоволеними. Тридцять років тому був у Полтаві, тоді ще був рейс Полтава-Сочі, була ночівля, гарне кафе, жили в готелі "Турист". Аеропорт у Полтаві дуже змінився, став кращим

 — сказав Олександр Жигалов.

Як повідомив генеральний директор аеропорту "Полтава" Володимир Окара, цього разу прилетіли туристи з США, Канади, Китаю та європейських країн.  Після відвідин Полтави туристи вирушать до Кривого Рогу і повернуться назад до Запоріжжя.

Нагадаємо, 20 грудня 2017 року Кабінет Міністрів України прийняв рішення надати аеропорту "Полтава" статус міжнародного. 2 травня офіційно планувався перший рейс із полтавського аеропорту до турецької Анталії. Втім, до цього дня він не приймає ані регулярних рейсів, ані лоукостерів, але переговори про польоти ведуться.

туризм, аеропорт, транспорт

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.