ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:55 03.07


Полтавський аеропорт веде перемовини щодо регулярних рейсів закордон

Після тривалого ремонту і реконструкції в Полтаві нарешті готові приймати літаки і перевозити пасажирів. Але ніякого ажіотажу в аеропорту поки що немає.

Полтавський аеропорт мав запрацювати ще в травні. Але не так сталося, як гадалося. Лише тепер у терміналі завершені всі будівельні та оздоблювальні роботи, змонтовано і протестовано все необхідне для реєстрації пасажирів та огляду багажу обладнання. Встановлено сидіння для пасажирів (зал очікування розрахований на 170 місць). 

До експлуатації готові робочі зони прикордонників, митної служби, охорони, санітарних служб, диспетчерська, зона відпочинку для льотного складу. Примітно, що в аеропорту будуть працювати полтавські митники, а ось прикордонники — з Харкова або Дніпра. 

Завершується ремонт приміщення для магазину безмитної торгівлі на другому поверсі терміналу, кафе, але це ніяк не заважає виконувати рейси хоч завтра. До польотів уже все готово, однак дата, коли тут приземлиться перший після реконструкції літак, все ще залишається відкритою. 

Полтавський аеропорт, як відомо, повинен був стати базою для чартерів туроператора "Join UP", що перевозить туристів до Анталії (Туреччина), вже з травня. Але оскільки ремонт затягувався, чартери вирішено було відправляти з Києва. А події останніх тижнів взагалі поставили під сумнів виконання чартерних програм будь-яких туроператорів — навіть із великих аеропортів країни.

Керівництво полтавського аеропорту, схоже, вже і не розраховує на виконання суто туристичних міжнародних рейсів і розпочало прямі переговори про регулярні рейси з білоруськими, турецькими та польськими авіакомпаніями. Також у Полтаві хотіли б розвивати і внутрішні напрямки — перш за все йдеться про рейси до Києва, Львова та Одеси. 

Вже 12 липня відбудеться наступна сесія Полтавської облради. На порядку денному — 109 питань, і серед них, під номером 11, питання "Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки КП "Аеропорт Полтава" на 2017-2020 роки".

транспорт, аеропорт, влада, чартер, інфраструктура

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.