ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 21.12


Полтавський аеропорт віддали державі. Але не весь

На сесії Полтавської обласної ради 21 грудня депутати проголосували за питання "Про надання згоди на передачу окремих аеродромних об’єктів Полтавського обласного комунального підприємства "Аеропорт-Полтава" зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області у державну власність".

Полтавський аеропорт депутати облради сьогодні фактично віддали державі. Мова йде про руліжну доріжку, перон, світлосигналну систему М-2/2, штучну злітно-посадкову смугу з водостічно-дренажною системою та трансформаторною підстанцією № 13. Будівля аеропорту залишається власністю КП "Аеропорт-Полтава".

Таким чином, на думку депутатів, передача об’єктів дасть можливість їх реконструювати та утримувати коштом державного бюджету.

Прогнозований обсяг фінансових ресурсів для забезпечення розвитку аеропорту на період 2016-2019 років становить 450 мільйонів гривень, основна частина витрат припадає, за планами, саме на наступний рік. Лише на зарплату працівникам аеропорту щороку потрібно шість мільйонів гривень.

інфраструктура, гроші, влада, аеропорт, фінансування

За темою:

  • Прокуратура вимагає повернути стадіон до власності Карлівської громади
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.